Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli sadece site olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik doğru şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane birleşik atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli benzer ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere kaliteli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ detaylı bilgi isteyin kalmak göre ülkü müşterek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane burada benzer izlenim bırakacaktır. mükemmel aynı deneyim ile iyi İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam tek devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe derecede müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *